Sportovní den SKVO v rámci Festivalu volného času Prahy 13

Sportovní den se skládá ze čtyř hlavních částí: 1. Část sportovní 2. Část netradičních sportovních i zábavních disciplín 3. Část věnovaná disciplínám OVOV 4. FLYBOARDING – Mistrovství ČR v rámci profivystoupení nejlepších letců. Sportovní část se skládá z ukázky florbalu a několika soutěží. Na přilehlých sportovištích v Centrálním parku předvádí naši začínající basketbalisté ukázku svého tréninku. Dorostenci odehrávají několik utkání ve streetbalu. Příchozí si mohou vyzkoušet svou dovednost, zručnost i sportovní umění v tradičních i netradičních sportovních a zábavných disciplinách ( pedala, obruče, skoky přes švihadla, hody na koš, kopy na branku, kroket, padák, panák, skateboardy, házečky, balanční točnu, medvědí tlapky, „bažinky“ atd. Disciplíny OVOV (Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů) představíme v rámci mnoha praktických ukázek. Divácky velmi atraktivní je ukázka nového sportu Flyboardingu na Nepomuckém rybníku, která vy vrcholí vystoupením nejlepších letců v rámci Mistrovství ČR v tomto krásném sportu.

Zodpovědné osoby
Petr Civín
pcivin@seznam.cz
+420721212719
Filip Fiala
Fiala66@email.cz
(+420) 730 949 869

Sportovní den - atletické závody

Účastníci si mohou vyzkoušet svou dovednost, zručnost i sportovní umění v tradičních i netradičních sportovních a zábavných disciplinách ( pedala, obruče, skoky přes švihadla, hody na koš, kopy na branku, ringo, boccia, kroket, padák, frisbee, panák, skateboardy, házečky, balanční točnu, medvědí tlapky, „bažinky“, trampolínu atd.). Každý účastník, který si vyzkouší všechno a předloží legitimaci o absolvování, dostane zaslouženou odměnu. V rámci sportovního dne se uskuteční atletický čtyřboj: Přebor Velké Ohrady. Soutěžit budou děti a mládež (vítáni jsou ale i zájemci starší) v atletických disciplínách hod kriketovým (tenisovým) míčkem, skok daleký, sprint 50 (20) m, běh na půl, jedno resp. dvě či tři kola (125, 250, 500 a 750 m).

Zodpovědné osoby
Jaroslav Civín st.
jcivin@cbox.cz
+420606631823
Jana Civínová
janacivinova@seznam.cz
+420724249283

Plavecké závody - Přebor Velké Ohrady

Odkaz

Účastníci si mohou vyzkoušet svou plaveckou výkonnost v přímém souboji s věkově blízkými kamarády a v případě dostatku času i svou dovednost a zručnost při lovení potopených předmětů. Závody se uskuteční v základních plaveckých stylech (prsa a volný způsob, případně i znak), délka tratě bude zvolena podle věku a počtu přihlášených závodníků, kteří budou rozděleni do kategorií. Pokud bude málo startujících závodníků, v průběhu závodů se pokusíme překonat i náš zatím nejlepší výkon ve speciální disciplíně tzv. „hodinovce“ , což je počet startujících závodníků, kterým se podaří ve štafetě uplavat délku jednoho bazénu v průběhu jedné hodiny. V této disciplíně požádáme o pomoc i přítomné rodiče – vezměte si také plavky!

Zodpovědné osoby
Jana Civínová
janacivinova@seznam.cz
+420724249283